Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marga Kroodsma
info@jongeharten.nl

Zakelijke ondersteuning
Nicolette Klein Bleumink
nicolette@jongeharten.nl

Programmering
Marga Kroodsma
Merel Heering
Henk Kuiper (De Oosterpoort en De Stadsschouwburg Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2017 mogen naar info@jongeharten.nl worden verstuurd.

Randprogrammering / Docent b/vlog
Nynke Oele
nynke@jongeharten.nl

Officemanager
Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Marketing en PR
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Community manager Internationaal
Anastasija Zihareva
international@jongeharten.nl

Commmunity manager Nationaal
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Hoofd educatie en jongerenprogramma
Anika Abbing
anika@jongeharten.nl

Medewerker educatie 
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Vrijwilligerscoördinator
Ilse Bekkema
vrijwilligers@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Karin Post
karin@jongeharten.nl

Hoofd kassa
Lara van den Bergh
tickets@jongeharten.nl

Coördinator Art Quake
Suzanne Verhagen
suzanne@jongeharten.nl

Bestuur
Nina Hiddema, Marc van Zijp, Jet Radema, Jan Weeber en Menno Conner

Vormgeving Jonge Harten
Arthur van ’t Hoog

Website
Arno Hoogma

Festivalhart. Het bruisende hart van ons festival

Iedere avond is ons cafe geopend en zijn er voorstellingen, films, installaties en muziekoptredens. Dé plek om elkaar te ontmoeten en na te praten over de voorstelling die je die avond gezien hebt! Ook zul je er geregeld theatermakers tegen het lijf lopen.

Kom gezellig langs voor een kop koffie of een borrel in het café!