Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marga Kroodsma
info@jongeharten.nl

Zakelijke ondersteuning
Nicolette Klein Bleumink
nicolette@jongeharten.nl

Programmering
Marga Kroodsma
Merel Heering
Henk Kuiper (De Oosterpoort en De Stadsschouwburg Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2017 mogen naar info@jongeharten.nl worden verstuurd.

Office manager + online marketing
Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Stagiair Productie
Bas Ankone
Productie@jongeharten.nl

Marketing en PR
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Stagiair Marketing en PR
Lisanne Stabler
publiciteit@jongeharten.nl

Hoofd educatie en jongerenprogramma
Anika Abbing
anika@jongeharten.nl

Medewerker educatie 
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Docent b/vlog
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Hoofd kassa
Lara van den Bergh
tickets@jongeharten.nl

Coördinator internationals
Anastasija Zihareva
international@jongeharten.nl

Coördinator Kunst in de openbare ruimte
Suzanne Verhagen
suzanne@jongeharten.nl

Vrijwilligerscoördinator
Sandra Folkerts
vrijwilligers@jongeharten.nl

Cultureel ondernemerschap
Rick Busscher
rick@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Tom Dijkstra & Caroline van de Meent

Bestuur
Nina Hiddema, Marc van Zijp, Jet Radema en Menno Conner

Vormgeving Jonge Harten
Gijs Lammers

Website
Arno Hoogma

Arthur van ’t Hoog

Festivalhart. Het bruisende hart van ons festival

Iedere avond is ons cafe geopend en zijn er voorstellingen, films, workshops en installaties. Dé plek om elkaar te ontmoeten en na te praten over de voorstelling die je die avond gezien hebt! Ook zul je er geregeld theatermakers tegen het lijf lopen.

Iedere dag een bijzondere festivalhap!