Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marga Kroodsma
info@jongeharten.nl

Zakelijke ondersteuning
Nicolette Klein Bleumink
nicolette@jongeharten.nl

Programmering
Marga Kroodsma
Merel Heering
Henk Kuiper (De Oosterpoort en De Stadsschouwburg Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2017 mogen naar info@jongeharten.nl worden verstuurd.

Office manager + online marketing
Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Stagiair Productie
Bas Ankone
Productie@jongeharten.nl

Marketing en PR
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Stagiair Marketing en PR
Lisanne Stabler
publiciteit@jongeharten.nl

Hoofd educatie en jongerenprogramma
Anika Abbing
anika@jongeharten.nl

Medewerker educatie 
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Docent blog
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Hoofd kassa
Lara van den Bergh
tickets@jongeharten.nl

Coördinator internationals
Anastasija Zihareva
international@jongeharten.nl

Promoteamleider
Hanneke Hoitink
promoteam@jongeharten.nl

Vrijwilligerscoördinator
Sandra Folkerts
vrijwilligers@jongeharten.nl

Assistent vrijwilligerscoördinator 
Lyanne Roeles
vrijwilligers@jongeharten.nl

Cultureel ondernemerschap
Rick Busscher
rick@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Tom Dijkstra & Caroline van de Meent

Bestuur
Nina Hiddema, Marc van Zijp, Jet Radema en Menno Conner

Vormgeving Jonge Harten
Gijs Lammers

Website
Arno Hoogma

Arthur van ’t Hoog

Festivalhart. Hét hart van ons festival

Ons festivalhart zit dit jaar aan de Oosterstraat 7A, achter het Grand Theatre. Dit is hét hart en dé ontmoetingsplek van het festi­ val. Je kunt hier terecht voor een goed gesprek, een dansje of een drankje. Ook kun je hier terecht met al je vragen bij het infopunt en kun je meteen een kaartje aanschaffen.

Kom gezellig langs voor een kop koffie of een borrel in het café!