Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marc Maris
info@jongeharten.nl

Zakelijke ondersteuning
Nicolette Klein Bleumink
nicolette@jongeharten.nl

Programmering
Marc Maris
Merel Heering
Henk Kuiper (De Oosterpoort en De Stadsschouwburg Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2018 mogen naar info@jongeharten.nl worden verstuurd.

Office manager + online marketing
Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Hoofd educatie en jongerenprogramma
Anika Abbing
anika@jongeharten.nl

Medewerker educatie 
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Marketing en PR
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Docent blog
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Hoofd kassa
Freek Kampen
tickets@jongeharten.nl

Vrijwilligerscoördinator
Vera Woldhek
crew@jongeharten.nl

Promoteamleider
Lynn Zwartsenburg
promoteam@jongeharten.nl

Cultureel ondernemerschap
Jaukje van Wonderen
jaukje.van.wonderen@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Tom Dijkstra & Caroline van de Meent

Stagiaire Marketing en PR
Myrthe van der Heide & Rick Biemolt
publiciteit@jongeharten.nl

Stagiaire educatie 
Anne Weges
educatie.stagiaire@jongeharten.nl

Bestuur
Nina Hiddema, Jet Radema, Menno Conner en Gea Boerma

Vormgeving Jonge Harten
Gijs Lammers

Website
Arno Hoogma

Ons festivalhart

Ons festivalhart zit dit jaar wederom aan de Oosterstraat 7a, in de steeg achter het Grand Theatre. Kijk om het hoekje en vind ons daar! Dit is hét hart en dé ontmoetingsplek van het festival. Je kunt hier terecht voor een goed gesprek, een drankje en elke avond draait er een DJ. Wat ons betreft kunnen de voeten dus van de vloer! Ook kun je hier terecht met al je vragen bij het infopunt en kun je meteen een kaartje aanschaffen bij de kassa.

Kom gezellig langs voor een kop koffie of een borrel in het café!