Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marc Maris
info@jongeharten.nl

Zakelijke ondersteuning
Nicolette Klein Bleumink
nicolette@jongeharten.nl

Programmering
Marc Maris
Merel Heering
Henk Kuiper (De Oosterpoort en De Stadsschouwburg Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2018 mogen naar info@jongeharten.nl worden verstuurd.

Office manager + online marketing
Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Marketing en PR
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Hoofd educatie en jongerenprogramma
Anika Abbing
anika@jongeharten.nl

Medewerker educatie 
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Docent blog
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Hoofd kassa
Lara van den Bergh
tickets@jongeharten.nl

Coördinator internationals
Anastasija Zihareva
international@jongeharten.nl

Promoteamleider
Hanneke Hoitink
promoteam@jongeharten.nl

Vrijwilligerscoördinator
Lyanne Roeles
vrijwilligers@jongeharten.nl

Cultureel ondernemerschap
Rick Busscher
rick@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Tom Dijkstra & Caroline van de Meent

Bestuur
Nina Hiddema, Jet Radema , Menno Conner en Gea Boerma

Vormgeving Jonge Harten
Gijs Lammers

Website
Arno Hoogma

Arthur van ’t Hoog

Eten!..

Yes!! Ook dit jaar kun je weer genieten van een festivalhap op Jonge Harten, voor maar €12,50! Geen geld toch?! En ook nog eens gezellig met zijn allen in het festivalhart. Dit kan de meeste dagen tussen 17:00 en 20:00. Maar op zaterdag 18 en maandag 20 november tussen 17:00 en 19:00.

Iedere dag een bijzondere festivalhap!