Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marc Maris
info@jongeharten.nl

Zakelijke ondersteuning
Nicolette Klein Bleumink
nicolette@jongeharten.nl

Programmering
Marc Maris
Merel Heering
Henk Kuiper (De Oosterpoort en De Stadsschouwburg Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2018 mogen naar info@jongeharten.nl worden verstuurd.

Office manager + online marketing
Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Marketing en PR
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Hoofd educatie en jongerenprogramma
Anika Abbing
anika@jongeharten.nl

Medewerker educatie 
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Docent blog
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Hoofd kassa
Lara van den Bergh
tickets@jongeharten.nl

Coördinator internationals
Anastasija Zihareva
international@jongeharten.nl

Promoteamleider
Hanneke Hoitink
promoteam@jongeharten.nl

Vrijwilligerscoördinator
Lyanne Roeles
vrijwilligers@jongeharten.nl

Cultureel ondernemerschap
Rick Busscher
rick@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Tom Dijkstra & Caroline van de Meent

Bestuur
Nina Hiddema, Jet Radema , Menno Conner en Gea Boerma

Vormgeving Jonge Harten
Gijs Lammers

Website
Arno Hoogma

Arthur van ’t Hoog

Festivalhart. Oosterstraat 7A

Ons festivalhart zit dit jaar aan de Oosterstraat 7A, achter het Grand Theatre. Dit is hét hart en dé ontmoetingsplek van het festi­ val. Je kunt hier terecht voor een goed gesprek, een dansje of een drankje. Ook kun je hier terecht met al je vragen bij het infopunt en kun je meteen een kaartje aanschaffen.

Kom gezellig langs voor een kop koffie of een borrel in het café!