Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marga Kroodsma
info@jongeharten.nl

Zakelijke ondersteuning
Nicolette Klein Bleumink
nicolette@jongeharten.nl

Programmering
Marga Kroodsma
Merel Heering
Henk Kuiper (De Oosterpoort en De Stadsschouwburg Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2017 mogen naar info@jongeharten.nl worden verstuurd.

Office manager + online marketing
Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Marketing en PR
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Hoofd educatie en jongerenprogramma
Anika Abbing
anika@jongeharten.nl

Medewerker educatie 
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Docent b/vlog
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Hoofd kassa
Lara van den Bergh
tickets@jongeharten.nl

Coördinator internationals
Anastasija Zihareva
international@jongeharten.nl

Coördinator Kunst in de openbare ruimte
Suzanne Verhagen
suzanne@jongeharten.nl

Cultureel ondernemerschap
Rick Busscher
rick@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Tom Dijkstra & Caroline van de Meent

Bestuur
Nina Hiddema, Marc van Zijp, Jet Radema en Menno Conner

Vormgeving Jonge Harten
Gijs Lammers

Website
Arno Hoogma

Arthur van ’t Hoog

Festival restaurant in het Festivalhart

Iedere avond tijdens het festival geopend.

Tijdens Jonge Harten krijg je voor slechts € 7,50 een lekkere vegetarische hap voorgeschoteld en voor slechts € 9 een vleeshap. Niet gek toch? Je kunt bij ons eten tussen 18:00 en 20:00 uur. Het Festivalhart vind je in De Gym, Oosterstraat 13a. Tot snel!

Iedere dag een bijzondere festivalhap!