Medewerkers

Medewerkers 

Directeur
Marc Maris
info@jongeharten.nl

Zakelijk Leider
Jauke van Wonderen
jaukje.van.wonderen@jongeharten.nl

Programmering
Marc Maris
Merel Heering
Henk Kuiper (SPOT Groningen)
Inzendingen voor het festival in 2020 mogen naar info@jongeharten.nl worden gestuurd.

Marketing & communicatie
Stèfanie Feijen
stefanie@jongeharten.nl

Femke de Graaf
femke@jongeharten.nl

Alma Wiersma | stagiaire
publiciteit@jongeharten.nl

Educatie en jongerenprogramma
Erin Stel
erin@jongeharten.nl

Afra Rijkhoff
afra@jongeharten.nl

Lea Volkers | stagiaire
educatie.stagiair@jongeharten.nl

Productie
Luuk Stelder
luuk@jongeharten.nl

Jamie Betz | assistent
productie@jongeharten.nl

Kaartverkoop
Ilse Bekkema
tickets@jongeharten.nl

Docent blog
Lies Mensink
lies@jongeharten.nl

Crew coördinator
Vera Woldhek
crew@jongeharten.nl

Promoteamleider
Lynn Zwartsenburg
promoteam@jongeharten.nl

Ruimtelijke vormgeving
Tom Dijkstra & Caroline van de Meent

Bestuur
Nina Hiddema, Menno Conner, Gea Boerma, Willemijn Bouma, Wilbert van de Kamp

Vormgeving Jonge Harten
Gijs Lammers

Website
Arno Hoogma

Eten!..

Zoals je van ons gewend bent is er ook dit jaar weer een heerlijke festivalhap voor €12,50. Kom langs in het Festivahart en koop bij de kassa je voucher om bij ons aan te schuiven!

Iedere dag een bijzondere festivalhap!